SIKÇA SORULAN SORULAR

eTerapiniz.com olarak hizmet gösterdiğimiz bu hizmette terapi hizmeti almak isteyen değerli danışanlarımıza, alanında uzman ve tarafımızdan akredite olmuş kullanıcılara en uygun fiyatta ulaştırmayı hedefliyoruz.

Evet, danışmanlık ücretlerinizi minimum 100 ₺ olmak üzere görüntülü ve sesli danışmanlık hizmetiniz için ayrı ayrı ücret belirtebilirsiniz. Belirleyeceğiniz ücretlendirme KDV dahil olmalıdır.  Görüntülü hizmet ücreti, sesli hizmet ücretinden daha yüksek olamaz.

Evet, sistem üzerinden istediğiniz tarih ve saat aralıklarındaki müsait danışmanlarımızdan birini seçebilir, hizmetten hemen faydalanabilirsiniz.

eTerapiniz danışmanı olabilmeniz için bu bağlantıda yer alan formu doldurmanız gerekmektedir. Yetkililerimizin incelemeleri ardından eTerapiniz platformunda yer alabilirsiniz.

eTerapiniz randevularınızı randevunuzu takip eden gün içerisinde iptalini sağlamanız durumunda ücreti aynı gün içerisinde tarafınıza iade edilir. Ancak randevunuzu takip eden gün haricinde iptal etmeniz durumunda ücreti tarafınıza 7 iş günü içerisinde iade edilir. Fakat ücretini ödemediğiniz bir randevuyu iptal etmek isterseniz istediğiniz zaman aralığında iptal edebilirsiniz.

eTerapiniz yöneticileri ile haftanın 7 günü 09:00 - 18:00 saatleri arasında 0850 840 60 86 telefon numarasını arayarak veya info@eterapiniz.com mail adresine mail atarak iletişime geçebilirsiniz. İletişim formumuza ulaşmak için bu bağlantıya tıklayarak tıklayabilirsiniz.